O ArTeCOM

Firma ArTeCOM zajmuje się sprzedażą oraz serwisem sprzętu komputerowego, telekomunikacyjnego oraz pozostałych urządzeń biurowych.

Od 1992 roku aktywnie uczestniczymy w rozwoju regionalnego rynku sprzętu biurowego. Kompleksowo wyposażamy różnego rodzaju firmy, instytucje i biura w systemy niezbędne do ich normalnego i sprawnego działania. Oferowany sprzęt produkowany jest przez renomowanych producentów. My ze swojej strony realizujemy gwarancje, utrzymujemy długoterminowy serwis, wsparcie techniczne oraz prowadzimy obsługę pogwarancyjną.

Stawiamy na jakosc !

Naszą specjalnością jest serwis sprzętu elektronicznego. I tak, w grupie urządzeń informatycznych naprawiamy komputery, notebooki/laptopy, drukarki, skanery. W grupie urządzeń łączności serwisujemy centrale, telefony, telefaksy oraz linie telefoniczne. Opiekujemy się również pozostałymi elementami wyposażenia biura: kserokopiarkami, niszczarkami, bindownicami, a także szeroko pojętymi multimediami: projektorami, rzutnikami, ekranami projekcyjnymi oraz tablicami interaktywnymi. Jeżeli maja Państwo problem – prosimy nas wezwać.

Systemy informatyczne klienta chronimy poprzez usługi usuwania awarii, usuwania wirusów jak i zdalny monitoring (na życzenie). Zapewniamy audyt sprzętu oprogramowania. Reagujemy na konkretne zgłoszenia. Oferujemy też stałe umowy na nadzór i serwis informatyczny, które za zryczałtowaną kwotę obejmują całość działań serwisowych i profilaktycznych.

Jednym z najważniejszych elementów jest łączność. W tym obszarze proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań skrojonych na miarę. Oferujemy zarówno systemy telefonii tradycyjnej, jak i różnego rodzaju hybrydy z internetem.

Wykonujemy różnego typu instalacje: sieci teleinformatycznych czyli zwykłych komputerowych, jak i sieci telefonicznych, dzięki którym rozprowadzamy po całym biurze łączność między urządzeniami komputerowymi, peryferiami, telefonami, telefaksami i innymi. Specjalizujemy się w montażu kanałów instalacyjnych, okablowania, łączenia tego w całość, konfigurowaniu i łączeniu z elementami aktywnymi.

Firma nasza prowadzi też sprzedaż sprzętu służącego do pracy biurowej: komputerów stacjonarnych, notebooków/laptopów, tabletów, drukarek laserowych oraz atramentowych, wszelkich innych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących formatu A3 jak i mniejszych. W rzeczywistości cyfrowej większość dokumentów przenoszona jest do komputerów. Proponujemy znakomite skanery. A dla zachowania poufności, do zniszczenia zbędnych papierów dostarczamy niszczarki.

Jak wiadomo, obraz jest warty więcej niż tysiąc słów, ale dopiero połączenie obu tych przekazów, daje piorunujące efekty. Stąd realizowania przez ArTeCOM elementów multimedialnych: projektorów, rzutników, ekranów tradycyjnych oraz tablic multimedialnych wręcz podłączanych do sieci. Pozwala to na prowadzenie szkoleń czy prezentacji.

To wszystko wymaga zasilania w materiały eksploatacyjne. Po wielu latach doświadczeń stwierdzamy, że nie ma to jak oryginalne materiały eksploatacyjne. Są zdecydowanie lepsze pod względem wydajności i jakości od zamienników. A także praktycznie nie powodują uszkodzeń sprzętu. Jednakże są obszary, gdzie można sobie pozwolić na zastępniki. W naszej ofercie znajdują się starannie wyselekcjonowani, godni zaufania producenci. Daje to naszym klientom możliwość znacznego obniżenia kosztów eksploatacji biura.

Nad całoscią roztaczamy ochronę w postaci profesjonalnego, szybkiego i niedrogiego serwisu realizowanego zarówno w miejscu pracy, jak i zdalnie.

Galeria

ArTeCOM

Funkcjonujemy już od ponad 20 lat.
Oferujemy

urządzeń elektronicznych.

Kontakt z nami:

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń, napisz lub przyjdź do naszego salonu.

Adres: ul. Strzelecka 30-31,

                          70-381  Szczecin
Telefon: 91 43-43-876
FAX: 91 433 71-51
SIP: +48 91-885-81-83
E-mail: artecom@artecom.pl

This template downloaded form free website templates