Cenrale telefoniczne, sieci komputerowe

Opublikowany - 02 kwie 2014 przez ArTeCOM   |  Tagi : panasonic, platan,slikan

Nasza specjalizuje się w projektowaniu, instalacji i utrzymaniu systemów telekomunikacyjnych dla Biznesu od transmisji głosu i danych po systemy bezpieczeństwa i aplikacje.
Oferta nasza oparta jest o rozwiązania wiodących producentw systemów telekomunikacyjnych takich jak : Panasonic, Platan, Slican.
 

Świadczymy usługi serwisu utrzymaniowego, dozoru i konserwacji central telefonicznych oraz sieci wewnętrznych i aparatów.
 

Posiadamy autoryzację Panasonic Polska od 1998 roku.


Naszą dewizą jest JAKOŚĆ. Inwestor zlecając nam instalację ma pewność wykonania na najwyższym poziomie. Udzielamy nawet 30 letnich gwarancji na położone instalacje i właśnie z tego powodu współpracujemy tylko z najlepszymi firmami produkującymi systemy okablowania sieciowego

Więcej »

Kserokopiarki

Opublikowany - 02 kwie 2014 przez ArTeCOM   |  Tagi : develop, canon panasonic

Oferta naszej firmy składa się z wielu istotnych elementów. Począwszy od profesjonalnego przedstawienia rzetelnej informacji o danym urządzeniu, poprzez instalację u Klienta, a na serwisie kończąc. W ofercie posiadamy kserokopiarki, drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne firmy Develop ( spełniają one funkcję: kopiarki, skanera, drukarki oraz faksu ).

Sprzedając urządzenia zapewniamy pełną informację o danym modelu wraz z informacją o trwałości, obciążalności, dobór odpowiedniego urządzenia spełniającego Państwa wymogi z podaniem wszystkich kosztów eksploatacji, uruchomienie, instalację w Państwa firmie i szkolenie dla pracowników, stałą "opiekę" w trakcie i po gwarancji oraz dostarczanie materiałów eksploatacyjnych.

Ze względu na bardzo duże możliwości rozbudowy każde zgłoszenie zakupu wiąże się z przygotowaniem indywidualnej oferty. Jesteśmy w tym celu do Państwa dyspozycji.

 

 


Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego.

Więcej »

Page 2 of 2 « 1 2

Galeria

ArTeCOM

Funkcjonujemy już od ponad 20 lat.
Oferujemy

  • »  Sprzedaż
  • »  Serwis
  • »  Konserwację

urządzeń elektronicznych.

Kontakt z nami:

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń, napisz lub przyjdź do naszego salonu.

Adres: ul. Strzelecka 30-31,
                         70-381  Szczecin

Telefon: 91 43-43-876
FAX: 91 433 71-51
SIP: +48 91-885-81-83
E-mail: artecom@artecom.pl

This template downloaded form free website templates